Úvod

Odborné kurzy:

 

10. 6 2017

Specifika řízení lidských zdrojů ve zdravotnickém zařízení

 

11. 6. 2017

Firemní kultura ve zdravotnickém zařízení

Vzdělávací ústav pro zdravotnictví a medicínu s.r.o. (VUZM)

Poskytujeme ucelené spektrum vzdělávacích služeb, které Vám zajistí dobrou orientaci v segmentu zdravotnictví a v problematice řízení zdravotnických subjektů v ČR.

Organizujeme vysoce specializované manažerské vzdělávání a odborné kurzy, zaměřené na řešení konkrétních potřeb u subjektů se zdravotnickým zaměřením. Portfolio a forma výuky zahrnuje otevřené kurzy pro širší spektrum pracovníků nebo uzavřené formáty vzdělávání pro omezené skupiny vybraných osob, případně formáty vzdělávání osobního charakteru.

MBAce program

Prezentace MBAce in Health Care ve vybraných městech

Srdečně Vás zveme na prezentaci a diskuzní panel zaměřený na problematiku vzdělávání managementu nemocnic a zdravotnických zařízení, zejména pak na tématiku MBAce programů. Těšíme se na Vás v Brně,  Hradci Králové, Praze, Olomouci, Ostravě a Zlíně.
Více informací a registrace.

Master of Business Administration Certified Executive (MBAce) in Health Care je určen manažerům, vlastníkům soukromých společností a řídícím pracovníkům organizací veřejného sektoru působících v segmentu zdravotnictví.

Naši lektoři jsou uznávanými a zkušenými odborníky ve strategickém řízení zdravotnického zařízení a soukromých subjektů v oblastech managementu, lidských zdrojů, financí, kvality, práva, vědy a výzkumu, hospodářsko-technické správy, informačních technologií a v dalších oblastech.

Vzdělávací program MBAce založen na:

  • akreditaci dle vzdělávacího standardu ETRF SE,
  • špičkovém lektorském týmu,
  • důsledném propojování teorie a praxe,
  • výuce o víkendech ve společnosti posluchačů obdobné motivace a profesního zaměření.

Termíny:

Přihlášky do:

zahájeno

Termín zahájení:

25. 3. 2017

Více informací a přihláška ke stažení