Úvod

 

Vzdělávací ústav pro zdravotnictví
a medicínu s.r.o. (VUZM)

Poskytujeme ucelené spektrum vzdělávacích služeb, které Vám zajistí dobrou orientaci v segmentu zdravotnictví v ČR a v problematice řízení zdravotnických subjektů.

Organizujeme vysoce specializované vzdělávání a kurzy, zaměřené na řešení konkrétních potřeb u subjektů se zdravotnickým zaměřením. Portfolio a forma výuky zahrnuje jak otevřené kurzy pro širší spektrum pracovníků, tak uzavřené formáty vzdělávání pro omezené skupiny vybraných osob, případně formáty vzdělávání vysloveně osobního charakteru.

MBAce program

Prezentace MBAce in Health Care ve vybraných městech

Srdečně Vás zveme na prezentaci a diskuzní panel zaměřený na problematiku vzdělávání managementu nemocnic a zdravotnických zařízení, zejména pak na tématiku MBAce programů. Těšíme se na Vás v Brně,  Hradci Králové, Praze, Olomouci, Ostravě a Zlíně.
Více informací a registrace.

Master of Business Administration Certified Executive (MBAce) in Health Care je určen manažerům, vlastníkům soukromých společností a řídícím pracovníkům organizací veřejného sektoru působících v segmentu zdravotnictví.

Naši lektoři jsou uznávanými a zkušenými odborníky ve strategickém řízení zdravotnického zařízení a soukromých subjektů v oblastech managementu, lidských zdrojů, financí, kvality, práva, vědy a výzkumu, hospodářsko-technické správy, informačních technologií a v dalších oblastech.

Vzdělávací program MBAce založen na:

  • akreditaci dle vzdělávacího standardu ETRF SE,
  • špičkovém lektorském týmu,
  • důsledném propojování teorie a praxe,
  • výuce o víkendech ve společnosti posluchačů obdobné motivace a profesního zaměření.

Termíny:

Přihlášky do:

03. 12. 2016

Termín zahájení:

10. 12. 2016

Více informací